Úvod / Balíčky zdraví

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU
Doprava zdarmaSleva 10%

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU

-10%
1 184 Kč
1316 Kč  |  Ušetříte 132 Kč
Jeden den s balíčkem Vás vyjde na 23 Kč
Momentálně není skladem
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU

Čím je Balíček zdraví detoxikace organismu speciální?

  • cena - všechny produkty jsou o 10 % levnější!
  • uvnitř balíčku najdete rozpis, který Vás provede krok po kroku 30denním očistným balíčkem
  • můžete se těšit na tipy či zajímavosti "BalíčekZdraví Vám radí"
  • balíček detoxikace organismu je také hezkým a originálním dárkem pro Vaše blízké


Speciálně sestavený balíček našimi výživovými poradci pro šetrnou detoxikaci kdykoliv v průběhu roku. Kombinace Vitality green mixu a Super detoxu má nejenom detoxikační schopnosti, ale také povzbudí imunitu a dodá spoustu živin. Maca prášek pak podpoří vitalitu a celkové fyzické i psychické zdraví.

Co v Balíčku zdraví detoxikace organismu najdete?

Super detox
Jedinečná kombinace tří zelených potravin, které jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a živin.

  • Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa stará více než miliardu let. Má ze všech rostlin na světě nejvyšší obsah tolik zdraví prospěšného chlorofylu.
  • Spirulina je sladkovodní tmavozelená sinice patřící do skupiny bakterií. Řadí se mezi potraviny s nejvyšším obsahem bílkovin.
  • Mladý ječmen je označení pro rostlinku v raném stádiu, která ještě nemá ani první kolénko na stéblu. Obsahuje obrovské množství vitamínů a minerálů.

Vitality green mix

Naprosto jedinečná kombinace zelené složky a extraktů z vynikajících plodů.

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa stará více než miliardu let. Má ze všech rostlin na světě nejvyšší obsah tolik zdraví prospěšného chlorofylu.

Spirulina je sladkovodní tmavozelená sinice patřící do skupiny bakterií. Řadí se mezi potraviny s nejvyšším obsahem bílkovin.

Mladý ječmen je označení pro rostlinku v raném stádiu, která ještě nemá ani první kolénko na stéblu. Obsahuje obrovské množství vitamínů a minerálů.

Acai - tyto bobule jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, obsahují širokou škálu vitamínů a minerálů. Pomáhají při psychické zátěži, podporují spánek, příspívají k hubnutí, stabilizují tlak.

Camu Camu - ovoce, jehož hlavní složkou je vitamín C. Zvyšuje odolnost imunitního systému a chrání před virovými onemocněními, má pozitivní vliv na koncentraci a paměť, zlepšuje stav pokožky.

Goji – živinami nabitá potravina obsahující aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Působí proti únavě, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitu a je prevencí proti civilizačním chorobám.

Brusinky – zdroj vitamínů, minerálů, omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny a dalších zdraví prospěšných látek. Nejznámější jsou jako bojovník proti onemocněním močových cest, pozitivní vliv však mají také při nechutenství, průjmu či únavě.

Maca prášek

Rostlina Maca (Lepidium meyenii) se vyskytuje pouze v některých částech Peru v nejvyšších polohách And, což z ní činí vzácnou rostlinu. Nejdůležitější částí je kořen (bulva) bíložlutého až tmavočerveného zbarvení.

Maca je významným zdrojem vápníku, hořčíku, draslíku a železa. Obsahuje také kvalitní aminokyseliny a stopové minerály, jako jsou například zinek, jód, měď a selen. Dále obsahuje vysoký podíl vitamínu C a řadu vitamínů skupiny B.

Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

 

Složení: bio super detox (100 tablet), bio vitality green mix (250 g), bio maca prášek (2x 125 g)

Dotaz k produktu BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 

Hlídat naskladnění BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DETOXIKACE ORGANISMU

E-mailpovinné
povinné pole

Související produkty