Úvod / Balíčky zdraví / Fit&slim balíčky

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DO PLAVEK!

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DO PLAVEK!
Doprava zdarmaSleva 21%

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DO PLAVEK!

-21%
890 Kč
1124 Kč  |  Ušetříte 234 Kč
Jeden den s balíčkem Vás vyjde na 29 Kč
SklademDoručíme do úterý 19. 02.
Napište vzkaz na balíček (20 znaků):
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DO PLAVEK!

Čím je Balíček zdraví speciální?

  • cena - všechny produkty jsou o 10 % levnější!
  • uvnitř balíčku najdete rozpis, který Vás provede krok po kroku 30denním balíčkem pro podporu zdravého hubnutí
  • můžete se těšit na tipy či zajímavosti "BalíčekZdraví Vám radí"
  • balíček je také hezkým a originálním dárkem pro Vaše blízké

Speciálně sestavený balíček našimi výživovými poradci pro podporu zdravého životního stylu stravování a redukce hmotnosti. Balíček se skládá ze tří druhů snídaní v kombinaci s acai práškem, který napomáhá redukci váhy a maca práškem, který podporuje vitalitu a posiluje svaly. 

Co v balíčku zdraví najdete?

Zdravá snídaně se superpotravinou maca

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – kokosové lupínky, moruše bílá, plody goji (kustovnice čínská), konopná semínka a maca. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Zdravá snídaně se superpotravinou kakao

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – chia semínka, acai, kakao a moruše bílá. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními quinoa a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Zdravá snídaně se superpotravinou camu camu

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – konopná semínka, chia semínka, plody goji (kustovnice čínská) a camu camu. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Acai prášek

Acai bio prášek je získáván z výživných bobulí, které rostou na obřích palmách (Euterpe oleracea) převážně v Brazílii, Venezuele a Ekvádoru. Blahodárné účinky bobulí acai byly oceňovány již v průběhu staletí domorodými obyvateli Amazonie. Vzhledem připomínají naše borůvky, avšak mají pecku, která tvoří 80 % plodu.

Ovoce acai disponuje velkým množstvím fytonutrientů, proto se zaslouženě řadí mezi superpotraviny. Bobule acai jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě. Obsahují širokou škálu vitamínů, minerální látky a nenasycené mastné kyseliny Omega 3, 6 a 9.

Maca prášek

Rostlina Maca (Lepidium meyenii) se vyskytuje pouze v některých částech Peru v nejvyšších polohách And, což z ní činí vzácnou rostlinu. Nejdůležitější částí je kořen (bulva) bíložlutého až tmavočerveného zbarvení.

Maca je významným zdrojem vápníku, hořčíku, draslíku a železa. Obsahuje také kvalitní aminokyseliny a stopové minerály, jako jsou například zinek, jód, měď a selen. Dále obsahuje vysoký podíl vitamínu C a řadu vitamínů skupiny B.

Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

Složení: zdravá snídaně se superpotravinou maca (360 g), zdravá snídaně se superpotravinou kakao (360 g), zdravá snídaně se superpotravinou camu camu (360 g), acai prášek (80 g), maca prášek (125 g).

 

Dotaz k produktu BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - DO PLAVEK!

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole