Úvod / Balíčky zdraví

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA
Doprava zdarmaSleva 10%

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA

-10%
1 049 Kč
1167 Kč  |  Ušetříte 118 Kč
Jeden den s balíčkem Vás vyjde na 20 Kč
Momentálně není skladem
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA

Čím je Balíček zdraví imunita speciální?

  • cena - všechny produkty jsou o 10 % levnější!
  • uvnitř balíčku imunita najdete rozpis, který Vás provede krok po kroku 50denním balíčkem pro podporu imunity
  • můžete se těšit na tipy či zajímavosti "BalíčekZdraví Vám radí"
  • balíček imunita je také hezkým a originálním dárkem pro Vaše blízké


Speciálně sestavený balíček našimi výživovými poradci pro podporu imunitního systému. Obsahuje Vitality green mix, který má mimo jiné také antioxidační vlastnosti a v kombinaci s camu camu práškem a konopnými semínky tak podporuje imunitu ještě intenzivněji. 

Jaké produkty v Balíčku zdraví – imunita najdete?

Vitality green mix

Naprosto jedinečná kombinace zelené složky a extraktů z vynikajících plodů.

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa stará více než miliardu let. Má ze všech rostlin na světě nejvyšší obsah tolik zdraví prospěšného chlorofylu.

Spirulina je sladkovodní tmavozelená sinice patřící do skupiny bakterií. Řadí se mezi potraviny s nejvyšším obsahem bílkovin.

Mladý ječmen je označení pro rostlinku v raném stádiu, která ještě nemá ani první kolénko na stéblu. Obsahuje obrovské množství vitamínů a minerálů.

Acai - tyto bobule jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, obsahují širokou škálu vitamínů a minerálů. Pomáhají při psychické zátěži, podporují spánek, příspívají k hubnutí, stabilizují tlak.

Camu Camu - ovoce, jehož hlavní složkou je vitamín C. Zvyšuje odolnost imunitního systému a chrání před virovými onemocněními, má pozitivní vliv na koncentraci a paměť, zlepšuje stav pokožky.

Goji – živinami nabitá potravina obsahující aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Působí proti únavě, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitu a je prevencí proti civilizačním chorobám.

Brusinky – zdroj vitamínů, minerálů, omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny a dalších zdraví prospěšných látek. Nejznámější jsou jako bojovník proti onemocněním močových cest, pozitivní vliv však mají také při nechutenství, průjmu či únavě.

Konopná semínka

Konopí, teplomilnou jednoletou rostlinu původem z Asie, znali již naši předkové a používali ji například k léčbě malárie. Z Konopí setého (Cannabis sativa) bylo vyšlechtěno tzv. technické konopí, které neobsahuje skoro žádné THC (0,03 %). Z tohoto konopí se získávají až půl centimetru velká semínka skládající se z měkkého olejnatého jádra a křupavé slupky.

Konopná semínka jsou významným zdrojem esenciálních mastných kyselin a bílkovin. Jsou bohatým zdrojem vitamínů. Mají vysoký obsah minerálů a dále obsahují chlorofyl a lecitin. Naopak neobsahují lepek.

Camu camu prášek

Camu Camu plody pochází z keře rostliny Myrciaria dubia, který se vyskytuje v tropické Americe, převážně pak v Peru, Mexiku, Bolívii a Argentině. Tyto žluto-červené plody s jedinečným aromatem mají šťavnatou a hodně kyselou dužinu, což je znakem vysokého obsahu vitamínu C.

Hlavní složkou Camu Camu je již zmiňovaný vitamín C (až 60x více než v pomerančích). Dále obsahuje rutin, který zesiluje účinky vitamínu C a naše tělo ho tak dokáže ještě lépe využít. Je vynikajícím zdrojem aminokyselin, vápníku, železa, draslíku a fosforu.

Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

 

Složení: bio Vitality green mix (250 g), bio konopná semínka drcená (250 g), bio camu camu prášek (125 g).

Dotaz k produktu BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 

Hlídat naskladnění BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - IMUNITA

E-mailpovinné
povinné pole

Související produkty