Úvod / Balíčky zdraví

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - PRO NI

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - PRO NI
Doprava zdarmaSleva 10%

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - PRO NI

-10%
1 054 Kč
1171 Kč  |  Ušetříte 117 Kč
Jeden den s balíčkem Vás vyjde na 35 Kč
SklademDoručíme do úterý 19. 02.
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - PRO NI

Čím je Balíček zdraví speciální?

  • cena - všechny produkty jsou o 10 % levnější!
  • uvnitř balíčku najdete povídání o složení tohoto 30denního balíčku spolu s tipy na zdravé pochoutky
  • můžete se těšit na zajímavosti "BalíčekZdraví Vám radí"
  • balíček je také hezkým a originálním dárkem pro Vaše blízké


Jaké produkty v Balíčku zdraví – Pro ni najdete?

1 x Super multivitamin

Unikátní komplex superpotravin (chlorella, spirulina, mladý ječmen), které jsou navíc doplněny o speciální složku multivitaminů a minerálních látek, to vše pro podporu Vašeho zdraví a imunitního systému.

1x Acai prášek

Acai bio prášek je získáván z výživných bobulí, které rostou na obřích palmách (Euterpe oleracea) převážně v Brazílii, Venezuele a Ekvádoru. Blahodárné účinky bobulí acai byly oceňovány již v průběhu staletí domorodými obyvateli Amazonie.

Ovoce acai disponuje velkým množstvím fytonutrientů, proto se zaslouženě řadí mezi superpotraviny. Bobule acai jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě. Obsahují širokou škálu vitaminů, minerální látky a nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9.

1x Zdravá snídaně se superpotravinou camu camu

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – konopná semínka, chia semínka, plody goji (kustovnice čínská) a camu camu. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

1x Zdravá snídaně se superpotravinou kakao

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – chia semínka, acai, kakao a moruše bílá. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními quinoa a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

1x Zdravá snídaně se superpotravinou maca

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – kokosové lupínky, moruše bílá, plody goji (kustovnice čínská), konopná semínka a maca. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

3x porce Superproteinu se superfoods

Tento 100% bio proteinový nápoj je vyroben pouze z kvalitních bio ingrediencí, avšak bez použití sójového proteinu, navíc s přídavkem superpotravin - acai, maca a goji (kustovnice čínská). Díky kombinaci vlastností těchto tří superpotravin, mezi které se řadí excelentní antioxidační aktivita rostliny acai, regenerační účinky kořenů rostliny maca a vysokému podílu pro tělo nezbytného vitaminu C v rostlině goji, se tento produkt řadí mezi unikátní výrobky na trhu.

Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

 

Složení: bio super multivitamin (90 tablet), bio acai prášek (80 g), bio zdravá snídaně se superpotravinou camu camu (360 g), bio zdravá snídaně se superpotravinou kakao (360 g), bio zdravá snídaně se superpotravinou maca (360 g), bio superprotein se superfoods (3x 40 g)

Dotaz k produktu BIO BALÍČEK ZDRAVÍ - PRO NI

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 

Související produkty