Úvod / Balíčky zdraví

BIO FITNESS BALÍČEK ZDRAVÍ

BIO FITNESS BALÍČEK ZDRAVÍ
Doprava zdarmaSleva 10%

BIO FITNESS BALÍČEK ZDRAVÍ

-10%
2 116 Kč
2351 Kč  |  Ušetříte 235 Kč
Jeden den s balíčkem Vás vyjde na 70 Kč
SklademDoručíme do úterý 19. 02.
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO FITNESS BALÍČEK ZDRAVÍ

Čím je Balíček zdraví speciální?

  • cena - všechny produkty jsou o 10 % levnější!
  • uvnitř balíčku najdete povídání o složení tohoto 30denního balíčku spolu s tipy na zdravé pochoutky
  • můžete se těšit na zajímavosti "BalíčekZdraví Vám radí"
  • balíček je také hezkým a originálním dárkem pro Vaše blízké

Jaké produkty ve Fitness balíčku zdraví najdete?

Zdravá snídaně se superpotravinou maca

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – kokosové lupínky, moruše bílá, plody goji (kustovnice čínská), konopná semínka a maca. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Zdravá snídaně se superpotravinou kakao

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – chia semínka, acai, kakao a moruše bílá. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními quinoa a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Zdravá snídaně se superpotravinou camu camu

Tato 100% bio snídaňová směs je složena pouze z kvalitních bio ingrediencí, navíc s přídavkem superpotravin – konopná semínka, chia semínka, plody goji (kustovnice čínská) a camu camu. Díky jedinečné kombinaci vlastností těchto superpotravin spolu s kvalitními ovesnými a špaldovými vločkami je zajištěna vynikající chuť výsledné snídaňové směsi.

Super multivitamin

Unikátní komplex superpotravin (chlorella, spirulina, mladý ječmen), které jsou navíc doplněny o speciální složku multivitaminů a minerálních látek, to vše pro podporu Vašeho zdraví a imunitního systému.

Guarana 30 tablet

Guarana je semeno z liánovitého keře zvaného paulinie nápojná (Paullinia cupana) pocházejícího z Amazonského pralesa. Je to stimulant, její hlavní účinnou složkou je tedy kofein (2x více než káva). Dále obsahuje guaranin, teobromin a teofylin. Je zdrojem vitamínu C a vitamínů skupiny B.

Superprotein 1 kg

Tento 100% bio proteinový nápoj je vyroben pouze z kvalitních bio ingrediencí, avšak bez použití sójového proteinu, navíc s přídavkem superpotravin - acai, maca a goji (kustovnice čínská). Díky kombinaci vlastností těchto tří superpotravin, mezi které se řadí excelentní antioxidační aktivita rostliny acai, regenerační účinky kořenů rostliny maca a vysokému podílu pro tělo nezbytného vitaminu C v rostlině goji, se tento produkt řadí mezi unikátní výrobky na trhu.

Shaker Balíček Zdraví

Vyrobený z vysoce kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu. Lze jej mýt v myčce nádobí a je vhodný do mikrovlnné trouby či ledničky.

Více informací naleznete u jednotlivých produktů.

 

Složení: bio zdravá snídaně se superpotravinou maca (360 g), bio zdravá snídaně se superpotravinoou kakao (360 g), bio zdravá snídaně se superpotravinou camu camu (360 g), bio super multivitamin (90 tablet), bio guarana (50 tablet), bio superprotein (1 kg), shaker balíček zdraví (700 ml)

Dotaz k produktu BIO FITNESS BALÍČEK ZDRAVÍ

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 

Související produkty