Úvod / Proteiny

BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO
Novinka

BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

44 Kč
Momentálně není skladem
BIOBez lepkuRAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

 • 100% bio kvalita všech složek proteinu přímo od výrobce
 • bez použití sójové bílkoviny
 • pouze rostlinné proteiny obohaceny o nejčistší formu superpotravin, navíc bez lepku!
 • 21 g bílkovin v jednom sáčku s příchutí kakaa
 • obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
 • 1 porce

Naše doporučení k užívání

 • svoji dávku superproteinu můžete vypít kdykoliv během dne pro doplnění potřebných bílkovin, jako zdravou svačinku nebo po fyzické zátěži pro urychlení regenerace

Další varianty Superproteinu:   Vanilka 1kg   Jahoda 1kg   Kakao 1kg   Vanilka 30g   Jahoda 30g   Balíček superproteinů 3kg


Tento 100% bio proteinový nápoj s příchutí kakaa je vyroben pouze z kvalitních bio ingrediencí, avšak bez použití sójového proteinu, navíc s přídavkem superpotravin - acai, maca a goji (kustovnice čínská). Díky kombinaci vlastností těchto tří superpotravin, mezi které se řadí excelentní antioxidační aktivita rostliny acai, regenerační účinky kořenů rostliny maca a vysokému podílu pro tělo nezbytného vitaminu C v rostlině goji, se tento produkt řadí mezi unikátní výrobky na trhu.

Maca - tento kořen přezdívaný "peruánský ženšen" je významným zdrojem vápníku, hořčíku, draslíku a železa. Posiluje organismus, zvyšuje fyzickou i duševní kondici a je zdrojem vitality.

Acai - tyto bobule jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, obsahují širokou škálu vitamínů a minerálů. Pomáhají při psychické zátěži, podporují spánek, přispívají k hubnutí, stabilizují tlak.

Goji – živinami nabitá potravina obsahující aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Působí proti únavě, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitu a je prevencí proti civilizačním chorobám.

Hráškový protein – má vyšší podíl bílkovin než kterýkoliv jiný rostlinný protein. Obsahuje lysin, který snižuje hladinu cholesterolu, podporuje tvorbu kolagenu, je zdrojem energie a navíc neobsahuje lepek ani laktózu.

Rýžový protein – lehce stravitelný rostlinný protein s vysokým obsahem bílkovin. Je také bohatý na aminokyseliny, které se podílí na stavbě svalové tkáně a přenosu nervových vzruchů, čímž zlepšují duševní výkonnost.

Chia protein - unikátní rostlinný protein s širokým spektrem aminokyselin, vysokou vstřebatelností a biologickou hodnotou

Quinoa protein - neobsahuje lepek, ani laktózu, je znám svou vysokou biologickou vstřebatelností. Quinoa je známa vysokým obsahem aminokyselin a minerálních látek (hořčík, vápník a železo)

Superprotein a přednosti některých složek

 • Nenasycené mastné kyseliny
  Naše tělo si je nedokáže samo vytvářet, a proto je důležité je přijímat spolu s potravou. Mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a onemocnění centrálního nervového systému, snižují hladiny krevních tuků, prokazují protizánětlivé účinky a rozšiřují cévy.

 • Železo
  Nezbytná složka svalů a červených krvinek, na jejichž tvorbě se významně podílí. Součást krevního barviva – hemoglobinu, který zásobuje kyslíkem všechny buňky. Železo je prakticky důležité pro všechny orgány.

 • Leucin
  Jedna z nejdůležitějších aminokyselin, která zvyšuje výkonnost a regeneraci. Chrání svalovou hmotu a podporuje svalový růst, zrychluje metabolismus, optimalizuje hladinu krevního cukru, podporuje hubnutí.

 • Vápník
  Doslova základní stavební kámen těla, je totiž součástí kostí a zubů. Zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Ovšem podílí se také na činnosti svalů a nervových funkcích.

 • Jód
  Nezbytná součást štítné žlázy k řízení metabolických pochodů v těle, nedostatek jódu má za následek snadnou unavitelnost, spavost, poruchy koncentrace, kloubní potíže, vypadávání vlasů a celkovou ztrátu vitality.

Jak užívat:

Proteinový nápoj je vynikající buď samostatně, nebo rozmixovaný s čerstvým ovocem, případně dalšími superpotravinami. Také je velmi vhodný jako zdravá svačina kdykoliv v průběhu dne.

Doporučujme nápoj pít také po fyzické zátěži na doplnění potřebných bílkovin pro urychlení regenerace.

Sáček nasypte do 250–300 ml vody nebo rostlinného mléka, důkladně v shakeru rozmíchejte a vypijte.

Složení:

Bio hráškový protein, bio ovesný protein, bio rýžový protein, bio chia protein, bio Quinoa protein, bio jahodový prášek, guma guar (přírodně získaná vláknina z rostliny Cyamopsis tetragonolobus), sukralóza, bio maca prášek, bio acai prášek, bio goji prášek
Obsah lepku méně než 20 mg/kg.

Nutriční hodnoty BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

Nutriční hodnotyve 100gv 1 dávce
Energetická hodonota 1300 KJ / 308 Kcal 520 KJ / 123 Kcal
Tuky < 1 g < 1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 8 g 3,2 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 5 g 2 g
Bílkoviny 70 g 28 g
Sůl 0,02 g 0,01 g
Alanin 5,37 g 2,15 g
Arginin 7,84 g 3,13 g
Cystein 1,02 g 0,41 g
Fenylalanin 6,38 g 2,55 g
Glycin 4,17 g 1,67 g
Histidin 2,55 g 1,02 g
Isoleucin (BCAA) 4,59 g 1,84 g
Kyselina asparagová 11,69 g 4,68 g
Kyselina glutamová 16,08 g 6,43 g
Leucin (BCAA) 9,51 g 3,81 g
Lycin 6,30 g 2,52 g
Methionin 1,14 g 0,46 g
Prolin 4,78 g 1,91 g
Serin 5,30 g 2,12 g
Threonin 3,87 g 1,55 g
Tryptophan 1,02 g 0,41 g
Tyrosin 3,66 g 1,46 g
Valin (BCAA) 5,28 g 2,11 g

Dotaz k produktu BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 
 

Hlídat naskladnění BIO SUPERPROTEIN SE SUPERFOODS (MACA, GOJI, ACAI) 30 G KAKAO

E-mailpovinné
povinné pole

Související produkty