Úvod / Magazín

Náš příběh ve zkratce

MilanVlastně to začalo špatnou zprávou. Když se ale dnes ohlédnu, znamenala pro mě to, co pro plavce odrazový můstek.

Miluju sport a zdravé tělo.

Hrál jsem fotbal, pak tenis a nakonec se zamiloval do fitness. Makal jsem. Dřel. A zpestřoval si stravu nejrůznějšími běžně dostupnými doplňky. Ačkoliv mi zdánlivě pomáhaly, nakonec si na ně mé tělo vytvořilo potravinovou alergii. Štvalo mě to. Hodně. Povaha mi však nedovolila se vzdát. Nesnáším sezení na zadku, takže jsem začal pátrat. A našel alternativu. Lepší. Zdravější. Odrazový můstek.

Studoval jsem na sportovní fakultě, díky níž jsem mohl lépe zjistit, co obnáší stravování nezbytné pro podávání nejen profesionálních výsledků. Původně nenáviděná alergie mi otevřela obzor rostlinných zdrojů.

Začal jsem pracovat v potravinářském segmentu. S živobytím to mám stejně jako se sportem. Rozumím si s lidmi, co se nebojí práce. Co umí zatnout zuby a bez zbytečných řečí makat. Inspirují mě. Kdybych věděl komu, hned bych mu za tuhle vlastnost poděkoval. Posouvá mě dál. A posunula mě k myšlence, s níž jsem seděl nad kávou, byla se mnou v posilovně a večer mě vyprovázela ke snům. Zkrátka mě neopouštěla.

Na trhu byly sice dostupné rostlinné přípravky, ale jejich roztříštěná kvalita a neucelenost mě přivedly až k přírodně čistým a nezměněným potravinám. Superpotravinám. Možná to zní jako podbízivé klišé, ale vlastně jde o jejich přesný popis: neobyčejné věci s někdy až zázračnými účinky. Mohu si to dovolit říct, protože jsem je testoval sám na sobě.

Chuťovým šokem byla především úvodní ochutnávka. Páni, říkal jsem si, když mi chuťové pohárky poslaly nejupřímnější hodnocení, jaké lze získat. Testy a zkušenostmi jsem pochopil, jak je na sebe všechno navázáno a propojeno. Bez čistého organismu, zdravého ducha a správného stravování nelze dosáhnout výsledků.

Nezastírám. Samozřejmě, že jsem se o to chtěl podělit s dalšími lidmi. Přemýšlel jsem. Vymýšlel. Měnil. Ladil. Až se mi pak jednou večer pod rukama objevil Balíček zdraví. Nenutím jej. Nabízím. Nabízím jej jako odrazový můstek.

Teď nebudu zastírat podruhé. Samozřejmě, že jsem si vybral tu nejsložitější cestu – vlastní výrobu. Vyhledal jsem pěstitele a porovnával je. Podmínkou spolupráce bylo, že potraviny musí být v bio kvalitě. Trvalo to dva nesnadné roky, avšak Balíček zdraví je tady. Oslavil první narozeniny a co mě nesmírně těší je, že se na trhu stal unikátem: komplexním řešením pro každého, kdo složení stravy zkoumá do posledního detailu, ale i pro toho, kdo si chce jídelníček prostě jen podepřít něčím zdravým.

V Balíčku jsou vždy potřebné a kompletní informace, co s ním.

Původní zdravotní problémy se mi změnily v nadšení.

Děkuju. Ať už komukoliv.


(Milan Tkadlec)

24. 08. 2017