Úvod / Informace / Naše značky

Naše značky


Balíček zdraví
Není pouze název e-shopu, ale také naše vlastní vegan značka produktů. Při výrobě se zaměřujeme především na nejvyšší možnou kvalitu vstupních surovin (bio, raw) a samozřejmě jejich čerstvost. Proto vyrábíme všechny naše produkty v menších sériích, o to však častěji. Nyní značka Balíček zdraví nabízí více než třicet produktů, které se pyšní nejvyšší možnou kvalitou. Mezi vlajkovou loď produkce značky patří jednoznačně Vegan Superprotein 2.0, proteinová oříšková másla a proteinové tyčinky.

Sunwarrior
Je společnost, ke které to máme, alespoň co se týká vzdálenosti, nejdále. Sídlí totiž až v USA. Velmi blízká je nám však filozofie této značky, kterou je výhradní produkce vegan potravin a doplňků stravy, prosazování nejšetrnějších postupů při výrobě a ohleduplnost k planetě. Ve firmě Sunwarrior USA věří, že nám rostliny poskytují nejčistší a nejvydatnější potraviny bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy, a také fytonutrienty. My samozřejmě souhlasíme.
sunwarrior.com

Viridian nutritions
Viridian je přední světovou značkou etických vitaminů. A co že to vlastně znamená? Jako vlastníka společnosti nenajdete obří farmaceutickou firmu, ale rodinu, která se této práci věnuje srdcem a nad produkty maximálně přemýšlí. Suroviny, výrobní postupy, ohleduplnost k okolnímu světu, a hlavně k budoucím generacím. Proto tuto značku veganských doplňků výživy, vitamínů a minerálů najdete nyní také v naší nabídce.
www.viridian-nutrition.com

Nutrisslim
Je mladá slovinská značka zaměřená na co nejšetrnější zpracování blahodárných superpotravin, při zachování maximální biologické využitelnosti. Značka Nutrisslim je partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Děkujeme, takto si představujeme zodpovědný přístup k planetě.
www.naturesfinest.si

Purasana
Evropská značka, která byla založena již v roce 1977 v Belgii. Naprostá většina produkce se zaměřuje na organické superpotraviny a proteinové směsi, vše samozřejmě ve vegan kvalitě. Momentálně můžete najít výrobky této ekologické společnosti po celém světě a konečně také v ČR.
purasana.be