Úvod / Zajímavosti

Univerzální vegan protein pro každodenní užívání

Superprotein 2.0: Král veganských proteinů

Pokrýt denní potřebu esenciálních živin a zajistit tak svému tělu optimální fungování, je v dnešní době složitější než kdy jindy. Na scéně je ale naštěstí Superprotein 2.0 - unikátní veganský protein, který slouží jako pomocník v boji za vhodné doplnění bílkovin a udržení aktivní svalové hmoty, zatímco dodává organizmu ty nejpotřebnější látky. Tento produkt není díky svým jedinečným parametrům vhodnou volbou pouze pro vegany, ale pro každého, kdo chce svému tělu dopřát živiny v té nejkvalitnější formě.

Přemýšlíte nad tím, jak svému tělu zajistit v jedné dávce 28 g bílkovin prostřednictvím kvalitních rostlinných veganských proteinů? Superprotein 2.0. je odpovědí. Tento veganský protein se pyšní dlouhým výčtem benefitů, které ocení nejen vegani a aktivní sportovci, ale všichni, kdo pátrají po výrobku se zárukou maximální kvality.

Superprotein 2.0 je 100% bio veganský protein, který organizmu díky kombinaci hrachového, rýžového, quinoa a chia proteinu poskytne veškeré esenciální aminokyseliny. Protože si tělo tyto aminokyseliny nedokáže vytvořit samo, je potřeba přijímat jejich správné poměry prostřednictvím stravy. Aby toho nebylo málo, tak se navíc o snížení únavy, zlepšení regenerace a zvýšení obranyschopnosti postará vysoký obsah BCAA a extrakty ze superpotravin se svými jedinečnými efekty.

Tři příchutě, ze kterých si vybere každý

Superprotein 2.0 je k dostání ve třech chuťových variantách, takže si svou oblíbenou příchuť najde každý. Ať už sáhnete po jemné vanilce, lahodně ovocné jahodě nebo sladkém kakau, budete mít jistotu, že do těla dopravená bílkovina v nejčistší možné formě pozitivně ovlivní funkci organizmu, optimalizuje pocit hladu a sytosti, podpoří správný chod metabolizmu a urychlí fyzickou i psychickou regeneraci.

Nerozhodné mlsné jazýčky mohou dokonce sáhnout po balíčku obsahujícím všechny tři příchutě a přesvědčit se tak, že doba, kdy byla chuť veganských proteinů téměř synonymem utrpení, už je díky Superproteinu 2.0 dávno pryč. Statusu krále veganských proteinů nahrává také fakt, že při výrobě produktu nebyla použita žádná umělá dochucovadla ani pojiva.

Univerzální vegan protein pro každodenní užívání

Tento veganský protein je univerzálně použitelný a jeho nepochybnou výhodou je, že může kromě potréninkového drinku plnit také funkci chutné svačiny nebo doplňku klasických jídel během dne. Ať už ho budete popíjet po výkonu, vykouzlíte z něj lahodný dezert či sladkou snídani nebo ho spolu s dalšími superpotravinami využijete jako odpolední vzpruhu plnou antioxidantů, má potenciál stát se parťákem vašeho každodenního života. BCAA a vysoký obsah leucinu, jedné z nejdůležitějších aminokyselin, bude v pravidelných dávkách zaštiťovat výkonnost a regeneraci během celého dne.

Proteinový koktejl z vegan proteinu

Nedílnou součástí Superproteinu 2.0 jsou kromě kvalitních bílkovinných zdrojů také bio extrakty ze superpotravin maca, acai a goji. Extrakty prošly před přidáním do proteinu přísnou kontrolou, a splňují tak veškerá kritéria produktů ekologického zemědělství. Chytře násobí účinek samotného proteinu a v kombinaci s ním nabízí tělu možnost posílit organizmus a imunitu, podat pomocnou ruku při psychické zátěži a únavě a mimo to také přispívají k hubnutí a udržení svalové hmoty. Další přirozeně obsažené složky proteinu, například vápník, jód a železo, jsou nezbytné k zajištění správného chodu tělesných funkcí a zastávají svůj nezbytný podíl v metabolizaci živin.

Superprotein 2.0, jedinečný protein pro vegany s kompletním spektrem aminokyselin bez přidané sójové bílkoviny a umělých dochucovadel, se díky kvalitnímu složení vyrovná svým syrovátkovým konkurentům. Pokud pátráte po vhodném zástupci kvalitního proteinu z rostlinné říše, našli jste prvotřídního reprezentanta.

(Markéta Gajdošová)

15. 08. 2018