Úvod / Superpotraviny / Guarana

BIO GUARANA 30 TABLET

BIO GUARANA 30 TABLET
Sleva 17%

BIO GUARANA 30 TABLET

-17%
99 Kč
119 Kč  |  Ušetříte 20 Kč
1 dávka za 3 Kč
Momentálně není skladem
BIORAWVeganBez GMO
Zdravý start dne Očista organismu Energie Zdraví
Začít den zdravě? Očistit organismus, cítit se v kondici či posílit zdraví?

Tento produkt působí právě v kategoriích, které jsou zvýrazněny.

BIO GUARANA 30 TABLET

Naše guarana 30 tablet je bez chemických plniv a jakýchkoli dalších přísad. Jedná se o slisovaný 100% EXTRAKT z guarany! Nejčistší produkt na trhu přímo od výrobce!

 • garantujeme 100% čistotu produktu bez použití jakýchkoliv přísad
 • 2x lepší stimulant než káva
 • dokáže odstranit pocit vyčerpanosti a únavy
 • podílí se na zrychlování metabolismus a napomáhá spalování tuků

Naše doporučení k užívání

 • svoji dávku tablet guarany užijte po jídle a zapijte vodou
 • guaranu lze užívat i před fyzickou zátěží pro urychlení spalování tuků, v tomto případě užijte dávku 30 minut před fyzickou aktivitou

Další varianty produktu:  Guarana 200 tbl   Guarana 50 tbl

Kontrolováno CZ-BIO-002

Guarana je semeno z liánovitého keře zvaného paulinie nápojná (Paullinia cupana) pocházejícího z Amazonského pralesa. Tato rostlina rodí červené dužnaté plody, které obsahují až tři tmavě hnědá semena vzhledem připomínající kaštany, avšak o mnoho menší. Amazonští indiáni využívali tato semena pro jejich povzbuzující účinky a z jejich jazyka pochází také název gua-ra-na neboli „velký strom lesa".

Guarana je stimulant, její hlavní účinnou složkou je tedy kofein (2x více než káva). Dále obsahuje guaranin, teobromin a teofylin. Je zdrojem vitamínu C a vitamínů skupiny B.

Guarana a přednosti některých složek

 • Kofein
  Stimulant nervové soustavy a jako takový zvyšuje pozornost a odstraňuje únavu. Pomáhá u některých typů migrén, povzbuzuje činnost srdce a svalů, zvyšuje krevní tlak. Zrychluje metabolismus, pomáhá při hubnutí a vzbuzuje pocit spokojenosti.

 • Selen
  Významný antioxidant, který chrání tělo před volnými radikály a působí jako ochrana před těžkými kovy. Zlepšuje činnost imunitního systému, má příznivý vliv na činnost štítné žlázy.

 • Draslík
  Je důležitý pro stabilitu vnitřního prostředí organismu, potřebný pro správnou funkci svalového, nervového a kardiovaskulárního systému, přeměňuje krevní cukr na energii a v neposlední řadě pomáhá odplavovat z těla škodlivé látky.

 • Vitamín A
  Má nepostradatelný vliv na lidské oči, díky němu správně rozeznáváme barvy a vidíme za šera. Je důležitý pro zdravý vzhled pokožky a pleti. Uplatňuje se při tvorbě spermií a vajíček.

 • Vitamín C
  Především všestranný a mocný antioxidant, který chrání lidský organismus před škodlivými vlivy, zmírňuje projevy nachlazení, napomáhá hojení poškozených vaziv, podporuje vstřebávání železa, přispívá ke správné funkci nervového systému.

 

Dávná legenda
Kdysi dávno žil v amazonském pralese šťastný a velmi oblíbený pár. Trápila ho pouze jedna věc, a to, že nemohli mít děti. I zželelo se jich indiánskému bohu Tupovi, který jim dal syna. Celý kmen si ho vážil pro jeho dobrosrdečnost a statečnost. Bohužel na něj žárlil zlý duch jménem Jurupari, který se mu chtěl za jeho oblíbenost pomstít. Když se jednou chlapec vydal do džungle nasbírat ovoce, Jurupari toho využil, proměnil se v hada a vyčkal, až chlapec vyleze na strom. Věděl totiž, že se hadů nebojí. Uštkl ho tak silným jedem, že chlapec ze stromu spadl mrtvý. Když se dlouho po západu slunce nevracel, šli ho ostatní hledat. Jakmile spatřili jeho tělo, nevěřili vlastním očím. Bylo jim však jasné, kdo za tím stojí. Hluboce zarmoucen byl také bůh Tupa, avšak nemohl to zvrátit. Na znamení útěchy jim poradil, aby zasadili chlapcovi oči, ze kterých vyroste zázračná léčivá rostlina.

Jak paulinie nápojná vypadá?
Je to popínavý dřevnatý keř s velkými listy, který připomíná liánu. Dorůstá do výšky až 12 metrů. Kvete drobnými bílými až žlutými kvítky. Dozrává v říjnu a listopadu, kdy plodí červené tobolky obsahující černé semeno známé jako guarana.

Jak užívat: Tablety guarana je vhodné užívat v období při zvýšené fyzické nebo psychické aktivitě

Obsah kofeinu v 1 dávce (3 tbl.): 150 mg

Doplněk stravy. Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu.

Dotaz k produktu BIO GUARANA 30 TABLET

Jméno
Telefon
E-mailpovinné
povinné pole
Váš dotazpovinné
povinné pole
 

Hlídat naskladnění BIO GUARANA 30 TABLET

E-mailpovinné
povinné pole

Související produkty