Úvod / Magazín

Nastartujte svůj den snídaní plnou života!

Snídáte? A pokud ano, snídáte zdravě?

Známe to snad všichni - ranní vstávání je pro nás někdy opravdu těžké. Zvláště teď v období přechodu na letní čas. Pokud se i po nočním spánku cítíte unavení, je potřeba tělo nastartovat zdravou vyváženou chutnou snídaní.

A co to vlastně je ta vyvážená snídaně?

Zapomeňte na muffiny, croissanty a koláče :). Vaše první jídlo dne by mělo být pestré, mělo by obsahovat sacharidy (ideálně s nižším glykemickým indexem), být bohaté na vlákninu, vitaminy a minerální látky. Důležité jsou samozřejmě i bílkoviny a tuky, které dodají tělu energii.

Ano, takhle to zní spíše jako chemický proces, ale my pro Vás máme řešení, jak si takovou vyváženou snídani připravit během pár minut. Nemusíte nic vážit a složitě připravovat!

Stačí vzít Váš oblíbený bílý jogurt nebo rostlinné či živočišné mléko a nasypat do něj naši Zdravou snídani plnou života s příchutí, kterou si zvolíte – se superpotravinou camu camu, macakakao nebo moruše.

Tato zdravá snídaně obsahuje vyvážený přísun všeho, co si Vaše tělo po ránu žádá. A navíc není nijak uměle doslazován!

To vše si můžete také vylepšit přidáním jedné lžičky ze směsi Zdravá svačinka, která obsahuje výběr nejlepších superpotravin – rozinky, brusinky, moruše, goji a kakaové boby.

Máte raději snídani s čerstvým ovocem? Přidejte do jogurtu se Zdravou snídaní třeba kousky jablíčka, banánu nebo kiwi.

Pokud přidáte do snídaně lžičku medu, bude vaše ráno sladší a bez výčitek :)

Myslete také na pitný režim! K této výborné snídani doporučujeme zelený čaj nebo džus zředěný s vodou. A pokud milujete po ránu kávu, nezapomeňte ji dostatečně zapít obyčejnou vodou.

Dobrou chuť a úspěšný den!

(Lucie Štiková)

29. 03. 2017